Müşteri Hizmetleri: 0888 233 00 66

 E-mail: info@onlinefal.net

ÜRÜNLERİMİZ

Tılsımlı yağlar eskilerden uzakdoğudan günümüze kadar gelerek bize ulaşmıştır. Aşk yağı bağlama yağı başarı yağı itaat yağı hızlı para çekme yağı şans bereket yağı büyü den korunma yağı ve daha birçok çeşidi olup özel olarak hazırlananmış ve kişinin ihtiyacına göre satışa sunulmuştur Amerika Singapur Çin ve daha birçok ülkede büyü malzemeleri satışı yapan dükkanlar olup bize de yurtdışından ulaşmaktadır. İçine kişiye özel tılsımlar yüklenip kişinin ihtiyacına göre hazırlanmaktadır. Etkisi çok güçlü olup bir iki hafta içinde etki göstermektedir.


Tılsımlı taşlar her burca ve kişiye hitap etmekte ve her kişi için özel işlem görüp tüm negatif enerjiyi yok ederek şansımızı bir kez daha arttırmaktadır. Bu taşlar sayesinde işleriniz kolaylaşacak ve şansınız açılacaktır. Her taşın farklı şekilde kullanım alanı vardır ve belirli aralıklarla arındırılarak kullanılmaktadır. Bu tılsımlı taşlar değişik amaçlar için de kullanılmaktadır.


Tılsımlı yüzükler diğer adıyla Hüddam yüzüğü olarak ta bilinir ve hz Süleyman yüzüğü olarak ta adlandırılır. İçine yüklenen özel güç sayesinde sizi koruyacak ve işlerinizin kolaylıkla olmasını sağlayacaktır parayı aşkı şansı çeken özel yüzükler hayatınıza anlam kazandıracak ve vazgeçilmez bir parçanız olacaktır


Tüm bu ürünler hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için web sayfamızdaki numaramızı arayabilir yahut ta arzukatina2004@hotmail.com msn adresimize mail atabilirsiniz.


Her kişiye özel olan bu tılsımlı ürünler hayatınızı değiştirecek ve sizlere yol gösterecektir. Mutlaka denemenizi öneriyoruz. Belki de sandığınız kadar zor değildir herşey...

banner1 banner1
banner1 banner1
banner1 banner1
banner1

banner1

banner1

banner1