Müşteri Hizmetleri: 0888 233 00 66

 E-mail: info@onlinefal.net


TELEFONDA FAL

Telefonda Fal Fal Bak

Telefonda fal baktırmak son günlerde oldukça popülerdir. İnsanlar artık kapı kapı gezerek falcı aramak yerine online fal sitelerinden seçtiği bir falcıyı telefonla arayarak falına baktırabiliyor ve dert ortağı olarak güvenilir bir şekilde düşüncelerini paylaşabiliyor. Bazen tanıdığımız insanlara bile güvenmekte zorluk çekerken telefonda hiç tanımadığınız birine derdimizi anlatmak daha kolay gelebiliyor. Telefonda fal baktırarak hem uzman görüşlerini alabiliyor hem de kafanıza takılan soruları sorup cevaplar bulabiliyorsunuz. 

Fal yüzyıllardır oldukça revaçtadır. Osmanlı döneminde padişahlar savaşa çıkmadan önce fala baktırıp kendilerine önerilen fikirler doğrultusunda hareket ederlermiş. Fal arapça da uğur anlamına gelmektedir. Hitit imparatorluğu döneminde de fal bakılmakta olup ay ve güneş tarafından verilen işaretler kral ve ailesi için geçerli kabul edilmiştir. Eski yunanda rahiplerin yanında kahinler bulunmaktaydı ve bu kişiler kendi yöntemleri ile fal bakmaktaydılar. Kısacası fal eski mısırdan bugüne gelerek daha modern anlamda şimdiki zamanda da oldukça revaçtadır.

Fal hizmeti almak için yüz yüze bakmak veya baktırmak gibi bir gereklilik yoktur. Fal değişik araç gereçler kullanılarak bakılsa da önemli olan yetenek ve hislerdir. Telepati kurarak durugörü yeteneği olan kişiler pek ala hiçbir araca ihtiyaç duymadan da uzaktan ve telefonda da bakım yaptırabilir. Önemli olan kişi bilgileridir. İsim,anne ismi ve doğum tarihi doğru bilgi verildiği takdirde falınıza siz falcının yanında olmadan da baktırabilirsiniz. Bunun hangi fal için geçerliliği vardır gibi soranlara istinaden her türlü kart yorumu,su falı ve arapçadan da telefonda fal gayet rahat bakılabilir.

HEMEN ARAYIN: 0888 233 00 66

Bu Sayfa 3761 Kez Görüntülendi

TELEFONDA FAL
TELEFONDA FAL