Müşteri Hizmetleri: 0888 233 00 66

 E-mail: info@onlinefal.net


MEDYUM

Medyum Fal Bak

Medyum sözcüğü Türkçe ye Fransızca dan geçmiştir ve Latince bir kelimedir. Medyum  görünmeyen varlıklarla ve canlılarla bir arada iletişime geçebildiğine inanılan kişidir. Medyumlar insanların duyu organlarıyla algılayabildikleri şeyleri daha yüksek düzeyde sinyallerle algılayabilen kişidir. Bu sinyalleri farklı şekillerde alarak kişilere aktarırlar. Bu özellik az kişide vardır ve herkes medyum değildir. Doğa üstü varlıklarla iletişime geçemeyen hiçbir kişi medyum sıfatını taşıyamaz ve medyumlar bedensel ve zihinsel rahatsızlıkları iyileştirebilme gücüne de sahip kişileridir. Tabi ki bunu yazarken dikkat etmeniz gereken husus var ki, gaybı yanlızca Allah bilir ve dilediğine bildirir. Bu güce sahip olan kişiler tamamen seçilmiş kişilerdir. Hislerim güçlü ben ne dersem oluyor, hissettiklerimi yaşıyorum yada rüyalarım çıkıyor diyen kişiler 6. hisleri ile hareket ederler ve 6. his sadece medyum sıfatındaki kişilerde vardır herkes de yoktur.

Medyum kişinin doğasında var olan enerjiyi görerek bunu kontrol altında tutmayı başarır. Bilinçaltını okuyabilir ve kötü enerjiyi alarak olumsuz düşünce ve olaylardan ve de kişilerden arınmanıza pozitif enerji vererek yardımcı olabilir. Kendinizi zayıf ve çaresiz hissettiğiniz zamanlarda hipnoz eder gibi güç aşılayarak mantıkla hareket etmenizde yardımcı olabilir. Bir nevi psikolog gibi görünse de tek fark 3. kişilerle iletişime geçerek 6. hissinden faydalanıyor olabilmesidir. Bir medyuma bakım yaptırdığınızda hiç soru sormadan sizi çok iyi tarif edebilir ve yaşadığınız olayları size söyleyebilirse o gerçek bir medyumdur. Ağzınızdan laf alarak sizi oyalayan ve bilgilerinizi alıp bakım yapmaya çalışan kişi sahtekar bir medyumdur asla itibar etmeyiniz.

Medyum kelimesi spirütelizm de dünyada bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak psişik bakımdan hassas kimselere ve paranormal olaylara açık özel yeteneklere sahip olan kişidir.Günümüzde sayısız derecede medyum var ve birçoğu sahtekar olarak sanal ortamda gezmektedir. Fal sitemizde gerçek medyum kişilerle resmi olarak çalışmaktayız. Bilgi almak ve fal baktırmak amaçlı dilediğiniz gün ve saatte arayabilirsiniz. Ayrıca kalp gözünüz açıksa ve görünmeyen varlıklarla iletişim kurabiliyor yada görebiliyorsanız arayıp arapça bakımlar yaptırabilir sonucu en iyi medyumlarımızdan öğrenebilirsiniz.

HEMEN ARAYIN: 0888 233 00 66

Bu Sayfa 762 Kez Görüntülendi

MEDYUM
MEDYUM