Müşteri Hizmetleri: 0888 233 00 66

 E-mail: info@onlinefal.net


FAL BAKTIR

Fal Baktır Fal Bak

Fal Baktırmak pek çok kişiyi heyecanlandıran ve meraklandıran bir süreçtir. İnsanoğlu nefes almaya başladığı günden bu güne kadar hep geleceği merak etmiş geçmişini ise sorgulamak istemiştir. Belkide fal baktırmak bu yüzden pek çok insan için cazip gelmektedir. 

Herkes kendi geleceğinden bir şeyler duymak iyi şeyler olacaksa sevinmek kötü şeyler olacaksa hazırlıklı olmak ister. Bu yüzden fal baktıran ile fal bakan arasında fal bakıldığı anlarda ilginç bir saygı ve sessizlik oluşur. Fal baktıran kişi fal bakanın konsantrasyonunu bozmamak için etraflarındaki kişileri bile susturarak sessizlik sağlamaya çalışır. Aslında işin güzel tarafı fal bakılan kişinin etrafındakilerde kulaklarını açıp ne olup bittiğini anlamaya çalıştıkları için genelde fal bakılan yerde sessizlik hakimdir. 

Pek çok kişi fal bakabildiğini iddaa edebilir ama gerçek anlamda fal bakabilen insan sayısı hiçte o kadar fazla değildir. Fal bakmak ile yorum yapmak arasında ince bir çizgi vardır. Bazı insanlar bilgileri dahilinde gördüklerini yorumlarken bazı insanlar hisleri doğrultusunda hissettiklerini sadece bahane ile karşı tarafa aktarırlar. 

Hatta bu hissiyat ile bakan insanlar bakmak istemez başlarının ağrıdığını veya huzursuz olduklarını söylerler. Bunun en önemli nedenlerinden biri hissiyatı ike bakan kişilerin olumlu olumsuz tüm enerjiyide hissetmeleri ve bunun onları rahatsız etmesidir. Gerçek anlamda fal baktırmak için gerçek anlamda fal bakan ve bunu hissiyatı ile yapan kişileri bulabilmek önemlidir. Gerçek anlamda bu işten anlayan birisi size geleceğiniz, dostlarınız ve hatta düşmanlarınız ile ilgili gördüğü veya hissettiği şeyleri söyleyebilir. Bazen sizin anlamadığınız ama size anlatıldığı zaman bir anda olay kafanızda şekillenir ve anlamaya başlarsınız. 

Bizim size tavsiyemiz sizi oyalayacak değil gerçekten sizi öngörüleri ile yönlendirebilecek bu işten anlayan insanları bulmanızdır. Sitemizde yer alan her falcı arkadaşımız kendi alanlarında uzman ve uzun yılların tecrübesine sahip kişilerdir.

HEMEN ARAYIN: 0888 233 00 66

Bu Sayfa 885 Kez Görüntülendi

FAL BAKTIR
FAL BAKTIR