Müşteri Hizmetleri: 0888 233 00 66

 E-mail: info@onlinefal.net


ASTROLOJİ

Astroloji Fal Bak

Astroloji, göksel cisimlerin insan karakteri ve kaderi üzerine etkilerinin olduğunu ortaya çıkaran ama bilimsel gerçekliğe sahip olmayan bir bilim dalıdır. Yunanca yıldız anlamına gelen 'astro' ve bilgi anlamına gelen 'logos' kelimelerinden türemiştir. Gelecekte sizi nelerin beklediğini yaşanılabilecek olumlu ve olumsuz etkileri bildiren bir bilimdir. Eskiden astrologlar yıldız haritası adı verilen ve gökyüzü konumunun gün, ay ve yıl olarak gösteren bir tablo hazırlamışlardı. Bu durum sayesinde yıldızımızın bize neler söylediğini ortaya koymuşlardır.

Günümüzde batıda varolan astroloji sisteminin kökeni Eski Yunan'dan gelmektedir. Geçmişi çok eskiye dayanan astroloji diğer bir adıyla gökbilim gök cisimleri ile yer yüzü şekillerinin birleşmesiyle ortaya çıkmıştır.İlk astrologlar gökyüzünü izlemeye ve onun geceleri parıltılı, muhteşem sessizliğinde gördüklerinin düzenli kayıtlarını not tutmaya başladılar. Kraliyet ailesinde dahi ilgi çeken bu durum zamanla gelişerek günümüzde modern astrolojiyi meydana çıkarmıştır ve şimdilerde hemen herkes yıldız haritası çıkarmadan adım atmaz oldular.

Şimdiki zamanda haftalık aylık yıllık bakımlar yapılarak tarihleri ile beraber bizlere nelere dikkat etmemiz hususunda ve hangi tarihlerin bizler için herhangi bir konuda adım atmamız gerektiği süreçte doğru olduğuna dair bilgiler vermek adına bakımlar yapılarak adımlarımızı daha doğru atmamızı sağlamaktadır. Eskiden kahin olarak nitelendirilen zamane ismi astrolog olan adlandırılan kişiler doğum bilgilerinizi ele alarak yıllık yıldız diğer adıyla doğum haritası çıkarmakta ve bizlere tarihleri ile birlikte olumlu ve olumsuz dönemlerimizi söyleyerek uyarmaktadır.

 

HEMEN ARAYIN: 0888 233 00 66

Bu Sayfa 694 Kez Görüntülendi

ASTROLOJİ
ASTROLOJİ